Yükleniyor...

Benimle Evlenirmisin?

 

Bir Ömür Boyu Seninle Beraber

 

Dün, Bu Gün ve Yarın; Sonsuza Kadar Seni Seveceğim...

 

Aşkımız Sonsuza Kadar Devam Edecek...

 

Kelebeklerin Işıltısı

 

Deniz Babuç; Üstün Kalite, Pırlanta, Mücevher, Takı ve Aksesuar

Kendinize değer katın... İstanbul, Kapalıçarşının 100 yıllardan beri gelen bilgi birikimi ve tecrübesi ile size üstün kaliteli pırlanta, mücevher, takı ve aksesuar koleksiyonları hazırlıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti herşey den daha önemli. Bu nedenle işimizi bir sanat olarak görüp, sizi diğerlerinden daha değerli hissettirecek eserler üretiyoruz.  

Ürün yelpazemiz içinde evlilik koleksiyonumuz; Tektaş, alyans ve evliliksetleri, özel günlerinizde sevdikleriniz ve kendiniz için alabileceğiniz pırlanta, yüzüklerimiz, beştaş, tria, pırlanta kolye, pırlanta bileklik, suyolu pırlanta, ışık seli pırlanta, tam tur, pırlantalı kol düğmesi, safir, zümrüt, yakut, elmas, yüzük, kolye, bileklik, alyans, set, bilezik modellerimizi sitemizden inceleyebilir, mağazamızı ziyaret ederek alabilirsiniz.

Pırlanta nedir? Pırlanta tüm dünya da sonsuz aşkın simgesidir. Aynı insan oğlu gibi her biri bir değerine benzemez. Yerin 150 km altında karbonların sıkışması ile oluşur ve volkanik patlamalarla yer yüzüne çıkar. Bu nedenledir ki volkan kraterlerinde yada volkan lavlarının denize ulaşmak için açtığı nehir yataklarında bulunur.  Pırlantanın ham haline elmas denir. Görüntüsü mat beyaz dır. Tamamen elde kesilip cilalanarak pırlantaya dönüşür.

Kaliteli bir pırlanta nasıl olmalıdır? Kaliteli bir pırlantanın 52 faset te kesilmesi, renginin beyaz olması ve içine mikroskopla bakıldığında çok az sayıda ve küçük lekelerin  olması gerekir. Hiç lekesi olmayan pırlanta bulmak kusursuz güzellikte bir insan bulmak gibidir. Çıplak gözle bakıldığında hiçbir lekenin görünmemesi, taşın parlak olması ve rengin beyaz olması gerekir. Özellikle renk ilk bakıldığında dikkati çeken önemli bir özelliktir.

Pırlantanın kalitesi tüm dünyada 4c denilen 4 standarda bağlanmıştır. Rengi, kesimi, boyutu ve berraklığı. Biz Deniz Babuç olarak H olarak adlandırılan beyaz renkte, VS olarak adlandırılan berraklıkta içinde gözle görülen her hangi bir leke olmayan, mikroskopla bakıldığında çok az sayıda küçük beyaz leke olan , ideal kesim kaliteli pırlantalar kullanmaktayız. Bu nedenle bütün ürünlerimizi sertifikalı olarak satışa sunup kalitesini yazılı olarak beyaz etmekteyiz.

Pırlanta Fiyatı nasıl belirlenir? Bir pırlantalı takının fiyatı üzerindeki pırlanta taşın fiyatı , montür ün (pırlantanın takıldığı altın kısama verilen ad) fiyatı ve işçilikten oluşur. Deniz Babuç montür üretimi gerçekleştiren üretici bir firmadır. Satış noktalarına hiçbir aracı olmadan ürünler ulaştırılır. Bu nedenle fiyatlarımız son derece uygundur.

Pırlanta mı bozdurmak istersem kaça verebilirim? Deniz Babuç tan aldığınız pırlantalı takıyı her zaman %20 eksiğine peşin fiyatı üzerinden nakite çevirebilirsiniz. Eğer değiştirmek isterseniz hiçbir kayıba uğramadan aldığınız fiyata değiştire bilirsiniz.

Sizi mağazamıza bekliyoruz yada bize telefonla ulaşabilirsiniz; 0212 512 46 99

En Güzel Pırlanta Önerileri