Müşteri Yorumları

Müşteri bilgilerinin gizliliği nedeniyle soyadları kısaltılarak yazılmaktadır. Bizim verdiğimiz cevapları da yorumlardan sonra görebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı deniz@denizbabuc.com adresimize bekliyoruz.

Ramazan D.

Ürünlerinizi instagram dan gördüm. Mağazanız olması çok büyük artı. Ürünleriniz çok kaliteli ve fiyatlar uygun. Diğer markalar ile karşılaştırılmayacak kadar iyi tebrikler.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler

Aysun Y.

Tektaşımı 2008 yılında Deniz Bey den almıştım. 5 nci evlilik yıldönümümüz nedeniyle eşim daha büyüğü ile farkını ödeyerek zorluk çekmeden değiştirmiş çok teşekkürler.

Bizi tekrar tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Kullandığımız özel bilgisayar programı nedeniyle tüm sattığımız ürünlere özel bir kod veriyoruz. Değişim veya ürün bozdurmalarında mağaza da farklı bir personel bulunsa dahi sistemden kontrol ederek güncel piyasa değeri üzerinden müşteri göz önünde bulundurarak yardımcı oluyoruz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Fatih T.

Pırlanta almak çok zor arkadaşlarımın tavsiyesiyle Deniz bey in mağazasından seçerek aldım. İlk olarak güler yüzlü sabırlı servisiniz için teşekkürler. Bir denetim firmasında çalışıyorum 10 dan fazla arkadaşımız neden sizi tercih etmiş anladım. Fiyatlar çok iyi kalite mükemmel.

Üniversiteden bir arkadaşım vasıtasıyla firmanızla tanışmıştım. En iyi referans müşteri memnuniyeti. Her mutlu müşteri yeni satışlar getiriyor. Sizinde memnun kalmanız bizi çok memnun etti.

Leyla D

Samsunda yaşıyorum. Başka bir firmanın ürününü özel olarak yaptırdım. Hem daha kaliteli, hem daha uygun fiyata ürünüm zamanında teslim edildi. Mahmut Bey e ilgisinden dolayı tşkler.

Osman K

Senelerden beri Deniz Babuç pırlanta ile çalışıyorum. Bende Kapalıçarşı da pırlantacıyım. En güvenilir firmalardan biridir.

Yasemin S.

Uzun zamandan beri beştaş almak için araştırıyorum. Bir çok firmanın ürünlerini inceldim. Deniz Pırlanta nın ürünleri gözle görülür şekilde daha kaliteli ve fiyatları uygun. Sonsuz teşekkürler...