Pırlanta Ödeme Seçenekleri

  • Tüm Kredi Kartlarına 4 Taksit İmkanı
  • Tüm Kredi Kartlarına Tek Çekim
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kartla Ödeme
  • Havale ile Ödeme
* Tüm siparişlerde Türkiye'nin neresinde olursanız olun kargo ücretimiz 6,00 TL dir.
Kapıda Nakit Ödeme
Siz müşterilerimize güvenimizi Kapıda Ödeme seçeneğiyle göstermek istiyoruz. Aras Kargo kalitesiyle kargonuzu kapınıza kadar getiriyoruz ve ödemenizi kapıda nakit olarak alıyoruz. Hizmet bedeli olarak 5,00 TL alınmaktadır.
Kapıda Kartla Ödeme
Kapıda nakit ödemenin yanında sizlere kart seçeneğiyle de ödemelerinizde bir adım daha kolaylık sağlıyoruz. Aras Kargo aracılığıyla ürününüz kapınıza geldiğinde kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hİzmet bedeli olarak 5,00 TL alınmaktadır.
Kredi Kartı İle Ödeme
Tüm kredi kartlarına 4 taksit ve tek çekim imkanı
Havale ile Ödeme
Havale veya EFT ile ödemelerinizi anlaşmalı bankamız olan Garanti Bankası hesaplarımıza yapabilirsiniz. Havale yaparken açıklama kısmına lütfen SİPARİŞ NUMARINIZI yazınız. Siparişiniz esnasında havale seçeneğini seçtiyseniz ödemenize ait dekontunuzu 3 gün içinde deniz@denizbabuc.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir.
Hesap bilgileri aşağıdadır:
Hesap Sahibi: DB Dizayn Kuyumculuk ve İnternet Aracılık Hizmetleri San. Tic. A.Ş
İban No: TR62 0006 2000 3680 0006 2979 15
Garanti Bankası NuruOsmaniye Şubesi
Şube Kodu:368
Hesap No: 629 79 15
(Not: Sadece iban noyu alarak havale veya eft işlemlerini yapabilirsiniz.)
*Not: Db Dizayn vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alışverişler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankaya yine 128 bit şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız Db Dizayn tarafından saklanmaz. Db Dizayn ’da hiçbir şekilde e-mail, messenger ya da benzeri platformlarda finansal ve kredi kartı bilgileri alınmaz ve gönderilmez.