Close
Account
Forgot password?
Close
Cart
İçerik Menü

Evlilik Teklifi Yüzükleri

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalı?

Hayatınızın aşkını buldunuz ve bir ömür boyu onunla olmak istiyorsunuz. Evlilik teklifi sürecine artık siz de girmiş oluyorsunuz. Evlilik teklifinizi nasıl, nerede, ne şekilde yapacaksınız araştırmaya başladınız. Bu anın en can alıcı kısmı yüzüğün çıktığı andır. İşte asıl önemli kısım geldi bile... Evlilik teklifinizi hangi yüzük ile yapacaksınız. Evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı diye araştırmaya başlıyorsunuz. Size yardımcı olabilecek birkaç bilgiyi burada paylaşmak isteriz:

Öncelikle bütçenizi belirleyin. Pırlanta tektaşlar yaklaşık 1000 tl den başlayıp sınırsız yükseliyor. Eğer belli bir bütçeniz yoksa evlilik teklifi yüzüğünüzü seçmekte gerçekten zorlanacaksınız. Günümüzde evlilik teklifleri için çok çeşit organizasyon firmaları bulunmaktadır. Yüzük için ayırdığınız bütçenin organizasyon için yok olmasına izin vermemeye çalışın. Teklif anı geçici ama yüzük kalıcı olacak unutmayın. Kendi tarzını çok iyi anlamış bir erkek kadın için önemlidir. Yüzük seçimine uzun süre zaman ayırın. Acele etmeyin. Bütçenizi belirledikten sonra sevdiğiniz kişinin zevkini düşünün. Klasik yüzük modellerini mi beğenir, modern yüzük modellerini mi beğenir. İlk olarak Tektaş pırlanta yüzük modellerine bir göz atalım
1- Klasik Tektaş Yüzükler: Hiç eskimeyen on yıllardan beri tercih edilen bu modeller, risk almak istemeyenler için ilk tercihtir. Bu modellerin ortak özelliği daha gösterişli olmalarıdır. Klasik bir tektaş almayı planlıyorsanız eşinizin her gün rahat takabileceği bir model araştırmanız yerinde olacaktır.

banner1.jpg (64 KB)
2- Modern Tasarım Tektaş : Klasik modeller sizin için yeterli değilse. Son yıllarda popüler olan modern tasarım tektaş modellerini seçebilirsiniz. Bu modeller daha çok minimal dizaynlardan üretilmekte ve büyük karatlı pırlantalar için daha çok tercih edilmektedir.
TEKTAŞ BANNER.png (410 KB)

3- Baget Pırlanta Yüzükler: 2018 yılında popüler olmaya başlayan bu modellerin ortak özelliği kısıtlı bütçeler ile çok gösterişli evlilik teklifi yüzükleri alınabilmesi. Bunun temel nedeni ufak baget kesim pırlantaların bir araya getirilmesi ile dizayn edilen  yüzüklerin daha gösterişli durması. Fiyatlar yaklaşık 1500 tl den başlıyor. Son zamanlarda popülerliği artan baget taşlı pırlanta yüzükler de çok tercih edilmektedir. Hem sıradanlıktan uzaklaşmış olursunuz hem de sevdiğiniz kadının onun için ne kadar özel ve farklı olduğunu gösterirsiniz.

ürün1.png (116 KB)

4- Oval Pırlanta Tektaş Modelleri: Özellikle 2019 da popüler olmaya başlayan bu modeller. Oval kesim pırlantalar kullanılarak dizayn edilip üretiliyor. Fiyatları klasik yuvarlak kesim ile aynı. Özellikle dünya markaları oval kesim pırlantayı sık sık tasarımlarında kullanıyor. İnstagram kullanıcıları tarafından çok ilgi gören bu tarz tasarımlar modern ve elegant bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor.
oval.jpg (255 KB)

5- Prenses Kesim Tektaş Yüzükler: Prenses kesim pırlantalar kullanılarak dizayn edilen modern ve elegant bayanların tercihi tektaş yüzük modelleri.
prenses.jpg (91 KB)
6- Damla Kesim Tektaş Yüzükler: Dünyaca tanınmış markaların tercihi damla kesim pırlantalar. 

drop.jpg (108 KB)
Prepared by  T-Soft E-Commerce.