Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 81 ürün bulundu.
1 2

Tektaş Pırlanta Yüzük

Hayatımız boyunca nice özel ve güzel anlar yaşıyoruz. Mesela ilk adımlarımız, ilk sözcüklerimiz, veya heyecanla beklenen o sınav sonucunun güzel gelmesi. Ancak bu anların belki de engeçilmez parçası  özeli hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişiye teklifinizi yaptığınız " o an " veya teklifinizi aldığınız " o an " dır. 

Evlilik teklifinin vazgeçilmez parçası pırlanta tektaş yüzük ile " EVET " cevabını duymanın verdiği mutluluk tarif edilemez. Her kadının isteği o tektaş yüzüğü parmağında görmektir. Küçüklüğünden beri hayalini kurduğu o müthiş evlilik teklifi kadınların unutamayacağı en özel günleri arasında yer alır. Bu anı ölümsüzleştirmek için mükemmel bir teklif planı ve tektaş pırlanta yüzük seçimi büyük önem taşır. 

Tektaş pırlanta yüzük ile evlilk teklifi yapılmasının nedeni hayatımızı birleştirmek istediğimiz kişiye " benim için eşsizsin" demektir. Tektaş yüzüklerin üzerinde yer alan pırlanta uzun ömürlü ve benzersiz olması, değerinden hiçbir şey kaybetmemesi nedeni ile değerli bir taş olarak kabul edilmektedir. İşte bu sebeple evlilik tekliflerinde tektaş pırlanta yüzük seçimi büyük önem taşır.  

Tektaş yüzük modelinizi seçerken almayı düşündüğünüz pırlanta karatını mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.